עוסים שלום
search

גילוי דעת בעניין גלעד שליט

גילוי דעת בעניין גלעד שליט

21.9.2010

 

אנו "עו"סים שלום", ארגון של עובדים סוציאליים יהודים וערבים, המאמין בפתרון קונפליקטים בדרך ההידברות, קוראים לממשלת ישראל לרכז מאמצים ולהאיץ ההידברות לשחרורו של גלעד שליט.

גלעד נשלח כחייל ע"י מדינת ישראל ונפל בשבי בעת שהיה בשירותה, ועל קברניטי המדינה לשקוד על החזרתו.

כעובדים סוציאליים הקשובים למצוקות הפרט והמשפחה, אנו קוראים לכל חברינו להצטרף למאהל המשפחה בירושלים, כהזדהות עם כאב האדם היחיד, באשר הוא אדם, ועם משפחתו.

כעובדים סוציאליים הקשובים למצוקות הפרט והמשפחה אנו קוראים לממשלת ישראל ולארגון החמאס לזנוח את דרך האלימות ולבחור בהידברות ובכך למנוע שפיכות דמים מיותרת לשני הצדדים.

כעובדים סוציאליים האמונים על זכויות הפרט, אנו דורשים מתן ביקורים מיידיים של הצלב האדום הבינלאומי ויצירת קשר עם המשפחה, בדיוק כפי שאנו דורשים מממשלת ישראל לקיים את חובותיה כלפי האסירים הפלסטינים הכלואים במדינת ישראל.

מצבו הנפשי של גלעד בעקבות שביו הממושך מדאיג מאוד את מנוחתנו. כעו"סים המטפלים בבריאותם הפיזית והנפשית של בני אדם כלואים באשר הם, העדר הקשר עם העולם החיצון וחוסר הוודאות בו שרוי גלעד למעלה מארבע שנים מטריד אותנו מאוד.

 

דב ברנשטיין ג'מאל אלקרינאוי

יו"רים שותפים

 

 

הצטרפות לצעדת משפחת גלעד שליט

 

חברות וחברים שלום,

בהמשך לגילוי הדעת בעניין גלעד שליט שהפצנו (מצ"ב) אנו מתכוונים לצעוד ממוצא לירושלים

ביום חמישי הבא ה-8/7, החל מהשעה 15:30.

בכוונתנו להוציא הסעה מבנייני האומה למוצא בשעה 14:30 בדיוק.

המעוניינים להצטרף להסעה מתבקשים להודיע טלפונית לארנה: 050-8659114 בהקדם

כדי להבטיח מקום בהסעה.

להתראות,

דב ברנשטיין

יו"ר שותף

 

  חוויה של התרגשות-ענבל תמיר

 

ביום שני השבוע, היום השני לצעדה למען שחרורו של החייל החטוף, גלעד שליט, צעדו המונים מרחבת קניון ה"קריון" שבקריית ביאליק, ועד לכיכר "התותח" בקריית מוצקין, שם התקיימה עצרת.
אלפים נכחו בעצרת, החל מתינוקות בעגלות ועד קשישים.
נועם שליט, אביו של גלעד, הביע התרגשות ותקווה שרבים נוספים יצטרפו למסע למען שחרור בנו, וזכה למחיאות כפיים ותשואות מהקהל הרחב. ברחבת בית הקונסבטוריון שבמקום תלו תלמידי בתי הספר המקומיים כרזות מצויירות המבטאות געגוע, דאגה ותקווה לשחרורו של גלעד. מבוגרים, תלמידים, ובני תנועות נוער הניפו כרזות ודגלים, במקום הוצב רכב עטוי ניילון לבן, ועליו אינספור אמירות בכתב יד בטושים צבעוניים של הציבור הקורא בגעגוע לגלעד, חלק מהאנשים אחזו בבלונים ובסרטים צהובים, לציין כי לא שכחנו.. וברקע, התנגנו אותם שירים, שהפכו להיות מזוהים בשנים האחרונות עם הציפייה לשחרור השבויים..
הייתה חוויה של התרגשות, ותקווה שהעוצמה הזו באוויר חייבת ליצור הד שיניב תוצאות. פסעתי משתאה בין המון האנשים, חילקתי את גילוי הדעת של "עו"סים שלום" וחשתי גאווה על ההתגייסות ההמונית של הציבור שאני חלק ממנו, המאוחד כל כך למען מטרה משותפת.
גלעד הפך להיות בן, אח וחבר של כולנו,
וכולנו שבויים במחוייבותנו לבטא את הקריאה לשחרורו.
 
ענבל תמיר

4.7.2010

 

 

  

גילוי דעת בעניין גלעד שליט 26.4.2010

 

 

אנו "עו"סים שלום", ארגון של עובדים סוציאליים יהודים וערבים, המאמין בפתרון קונפליקטים בדרך ההידברות, קוראים לממשלת ישראל לרכז מאמצים ולהאיץ ההידברות לשחרורו של גלעד שליט

גלעד נשלח כחייל ע"י מדינת ישראל ונפל בשבי בעת שהיה בשירותה, ועל קברניטי המדינה לשקוד על החזרתו. כעובדים סוציאליים הקשובים למצוקות הפרט והמשפחה, אנו קוראים לכל חברינו להצטרף לצעדת המשפחה לירושלים, כהזדהות עם כאב האדם היחיד, באשר הוא אדם, ועם משפחתו

כעובדים סוציאליים הקשובים למצוקות הפרט והמשפחה אנו קוראים לממשלת ישראל ולארגון החמאס לזנוח את דרך האלימות ולבחור בהידברות ובכך למנוע שפיכות דמים מיותרת לשני הצדדים.

דב ברנשטיין ג'מאל אלקרינאוי

יו"רים שותפים

 

 

  הרשמה לניוזלטר והודעות

  שם פרטי
  שם משפחה
  דואר אלקטרוני
  Powered by Artvision | Truppo Websites